27 сентября, 2007 11:24

Круглий стіл "Як виміряти діяльність організацій, що надають соціальні послуги?"

19 вересня 2007 року, Київ. Відбувся круглий стіл "Як виміряти діяльність організацій, що надають соціальні послуги?", організований Українським фондом соціальних інвестицій та Інститутом місцевого розвитку. Під час заходу на розсуд фахівців та експертів представлено проекти концепції та системи вимірювання діяльності соціальних служб та їх працівників.

Система вимірювання діяльності організацій сприятиме підвищенню якості соціальних послуг, вдосконаленню моніторингу та розвитку ефективного менеджменту організацій, які надають соціальні послуги.

Впровадження системи вимірювання діяльності соціальних установ потребує затвердження стандартів якості надання соціальних послуг, запровадження ліцензування професійної діяльності у цій сфері, створення та забезпечення діяльності органу, який проводитиме незалежне вимірювання діяльності організацій, запровадження моніторингу діяльності кожної організації, яка надає соціальні послуги.

Учасники круглого столу запропонували апробувати розроблену методологію вимірювання діяльності у соціальних установах Хмельницької області, де УФСІ підтримує інноваційні проекти, спрямовані на надання соціальних послуг вразливим групам населення.

У роботі круглого столу взяли участь відповідальні працівники Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, представники місцевих органів виконавчої влади, працівники соціальних установ Хмельницької області, а також – відомі науковці та представники міжнародних і громадських організацій.

 

КОНТАКТИ:

Катерина Дергачова
Український фонд соціальних інвестицій
Тел.: +38 (044) 230 25 36
Факс: +38 (044) 417 10 57

За інформацією Ресурсного центру "ГУРТ".

Ресурсний центр "ГУРТ"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter