8 декабря, 2017 10:17

У Києві відбулася друга менторська зустріч в рамках проекту «Я зможу!»

7 грудня у Києві відбулася друга зустріч студенток київських вишів з менторками проекту «Я зможу!». У ній взяли участь PR директор компанії Кока-Кола Україна Олеся Жулинська, головний редактор журналу ELLE Україна Соня Забуга, телеведуча та громадська активістка Уляна Пчолкіна, видавець, директор видавництва «Основи» Дана Павличко, голова Weldi Україна Надія Васильєва. Перша подія у такому форматі відбулася під час презентації проекту місяць тому. Надалі такі зустрічі будуть проводитися регулярно. Дізнатися про їх дати, а також подати заявку на участь можна на сайті ican.org.ua.
У Києві відбулася друга менторська зустріч в рамках проекту «Я зможу!» | Фонд Елены Пинчук

Під час зустрічі менторки відповіли на запитання учасниць проекту й поділилися с ними своїм досвідом побудови кар’єри та ухвалення складних рішень, від яких залежить професійний та життєвий успіх.

Проект «Я зможу!» створений для того, щоб жінки, які стали відомими завдяки своїй успішній роботі в політиці, бізнесі, моді, соціальних та благодійних проектах, могли ділитися досвідом та знаннями з молоддю, підтримувати молодих жінок, які знаходяться на початку свого шляху, допомагати їм досягти успіху у кар’єрі. Щоб доєднатися до проекту, необхідно зайти на сайт ican.org.ua та відправити заявку на запрошення спікерів проекту в українські школи та виші або відправити запит на менторство.

У проекті «Я зможу!» жінки-лідери будуть ділитися досвідом та знаннями з молоддю. Але також за допомогою зможе звернутися будь-яка жінка, яка знаходиться на шляху до своєї мрії.

Історія проекту

Презентація проекту, який реалізує Фонд Олени Пінчук за сприяння Фундації Кока-Кола, відбулася у листопаді 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка.

В рамках проекту відомі українки записали короткі відеоінтерв’ю, у яких вони розповіли про свої життєві історії. Саме вони мають стати джерелом натхнення для тисяч молодих жінок, які сьогодні на самому початку своєї кар’єри та не завжди впевнені у власних силах. Кожна жінка, яка погодилася розповісти про своє професійне зростання, прочитає серію лекцій, проведе декілька зустрічей з молодими жінками, стане для них ментором.

Зараз менторами проекту стали більше 30 відомих жінок. Серед них журналістки Оксана Соколова та Олена Фроляк, спортсменки Лілія Подкопаєва та Аліна Шатернікова, народні депутати Олена КондратюкОльга Белькова та Марія Іонова, дизайнерки Анна Октябрь та Світлана Бевза, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, державні службовці, науковці, керівники великих міжнародних компаній та корпорацій. Цей список продовжує поповнюватися новими іменами.

У першу чергу, проект буде спрямований на те, щоб створити нові рольові моделі, розповісти історії успіху, продемонструвати, як багато жінок в Україні посідають відповідальні посади, керують власним бізнесом та стають відомими у творчих професіях.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук: +380 44 490 4805, [email protected].

Фотогалерея
Видео

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Материалы по теме