15 сентября, 2022 12:30

Ментальна підтримка українських жінок у проєкті «Regeneration»

Фонд Олени Пінчук залучає найкращий світовий досвід для безкоштовної підготовки українських психологів, що допоможуть постраждалим від війни жінкам.
Ментальна підтримка українських жінок у проєкті «Regeneration» | Фонд Елены Пинчук

Фонд Олени Пінчук спільно з громадською організацією «Інститут Процес-орієнтованої роботи в Україні імені Григорія Сковороди» запускають унікальний для України проект підготовки спеціалістів з надання психологічної підтримки «Regeneration». Міжнародні фахівці з дев’яти країн світу безкоштовно  готуватимуть  українських спеціалістів для психологічної підтримки та відновлення ментального здоров’я українських жінок під час та після війни. 

Мета проекту – допомогти якомога більшій кількості жінок, які постраждали від війни та стали свідками важких подій. 

«Ми завжди допомагали жінкам ставати сильнішими, досягати своїх цілей і бути впевненішими у завтрашньому дні. З початком повномасштабної війни психологічної підтримки потребує практично кожна українська жінка, яка прийняла важке рішення, яка залишилась чи виїхала, яка стала свідком жахливих подій і не знає, як впоратись із пережитим досвідом. Наше завдання – відновити ресурс жінок, подбати про їхнє ментальне здоров’я, яке вплине на можливість реалізувати свій власний потенціал. Бо в майбутньому це допоможе Україні в її відбудові», – говорить Олена Пінчук.  

Головним ментором проекту є Алан Рідчардсон, психолог PhD, Австралія, член Ради Директорів, координатор дослідницьких та навчальних програм, ментор дипломних програм, колишній Президент IAPOP, має більше 40 років практики психологічних консультацій. З боку української команди ментором виступає Оксана Королович, психолог PhD, психотерапевт у системному підход, травмотерапевт (метод Пітера Левіна, ДПДГ, ІТП), медіатор, навчальний тренер, супервізор, що має 25-річний досвід. 

«Світова терапевтична практика свідчить, що роботу з наслідками травми зазвичай починають після завершення гострої фази військового конфлікту. Але в Україні зараз уперше в світі завдяки сучасному підходу та розвитку технологій практикується унікальний формат, який вже працює безпосередньо під час війни», – зазначив Алан Рідчардсон.

Перший етап проекту охопить 20 терапевтів та близько 600 учасниць-бенефіціарів проекту, яким допоможуть трансформувати наслідки травми, отриманої під час війни. Нові навички психологічного відновлення дозволять учасницям стабілізувати та покращити емоційний стан, підвищити креативність та працездатність, щоб долучитися до активного соціально-економічного життя та відбудови України.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter