29 мая, 2018 22:23

Елтон Джон приїхав до майбутнього освітнього центру для молоді у Києві (ФОТО)

28 травня на Арт-заводі Платформа в Києві відбувся спеціальний благодійний Кураж Базар, гостем якого на запрошення Фонду Олени Пінчук став Елтон Джон – легендарний співак та засновник фонду по боротьбі зі СНІДом. Під час благодійного заходу було зібрано 450 тисяч гривень, вони будуть спрямовані на підтримку освітнього центру для молоді у Києві, який створює Фонд Олени Пінчук.
Елтон Джон приїхав до майбутнього освітнього центру для молоді у Києві (ФОТО) | Фонд Елены Пинчук

Цього ж дня співак приїхав у приміщення майбутнього освітнього центру для молоді, який найближчим часом запустить Фонд Олени Пінчук та на підтримку якого будуть спрямовані кошти, зібрані на благодійному Кураж Базарі. Він оглянув майданчик, де буде працювати центр, та залишив на стіні свій автограф. Також він разом з Девідом Фернішем, головою правління СНІД-Фонду Елтона Джона, та з Оленою Пінчук написав на цій стіні фразу, яку співак вимовив під час його знаменитого концерту 2007 року у Києві: «Зупинмо СНІД разом!».

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук: +380 67 466 8736, [email protected].

Фотогалерея
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Материалы по теме