10 Грудня, 2015 19:57

В Ужгороді відкрили міні-скульптурку, аби підтримати хворих на СНІД

Відкриття міні-пам’ятника у формі символічної стрічки відбулося сьогодні на Київській набережній.

На скульптурі розміщена табличка з написом: «Ця стрічка – це символ надій на те, що епідемія ВІЛ/СНІДу буде зупинена, та скорботи за людьми, які померли від СНІДу в Україні».

Як зазначив керівник благодійної організації «Закарпатське благодійне товариство мережі людей, які живуть з ВІЛ СНІД» Андрія Дем'яненко, в Україні велика кількість людей щодня борються із захворюванням і їм неабияк потрібна підтримка. Також пан Андрій наголосив, що однієї медицини не достатньо, аби допомогти таким людям, дуже важливою є підтримка громадськості і віра в Бога. Саме використання цих трьох механізмів, на його погляд, зможе не тільки допомогти тим, хто страждає від недуги, але вплинути на подолання епідемії ВІЛ/СНІДу.

Участь у заході взяли головний лікар Закарпатського центру профілактики та боротьби зі СНІДом Іван Миронюк,  пастор протестантської церкви «Нова надія» Олександр Павельчук, представники громадськості.

4.jpg

Фото: UA-Reporter.com.

Автором монумента є коваль Юрій Ленько, а меценатом виступила  Всеукраїнська громадська християнська просвітницька організація «Нова надія».

Вікторія Жуйко, Ужгород, фото автора.

День

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter