5 Червня, 2017 02:22

«Година смерті» заради життя

6 червня в десятках міст по всій Україні відбудеться Всеукраїнська акція «Година смерті» за участі представників пацієнтських організацій та активістів. Вони звернуться до народних депутатів з вимогою підтримати медичну реформу в Україні та проголосувати пакет відповідний законопроектів, поданий Урядом. Акція розпочнеться у вівторок о 10:00 біля обласних і районних державних адміністрацій об 11:00 біля будівлі Верховної Ради України.

Під час акції люди, накриті простирадлами, лежатимуть на землі, а їх силуети обводитимуть крейдою. Таким чином активісти звертають увагу на те, що щогодини від різних захворювань в Україні помирає 67 людей.

18814025_1454213997974505_8186722400136296736_n

Реформа медицини може зупинити ці смерті та врятувати тисячі українців. Саме на цьому парламентському тижні Верховна Рада має винести до сесійної зали та розглянути пакет законопроектів по медичній реформі.

На початку акції відбудеться прес-брифінг, де вимоги до народних депутатів озвучать представники активістів.

У травні Верховна Рада провалила голосування за включення в порядок денний пакету законопроектів про медичну реформу. Зокрема, розгляд реформи не підтримали фракції БПП, Радикальної партії та Батьківщини. 6 червня парламент повторно розглядатиме питання винесення до сесійної зали цього пакету законопроектів.

До акції приєдналися 55 міст: Київ, Житомир, Запоріжжя, Рівне, Вінниця, Львів, Черкаси, Одеса, Тернопіль, Харків, Полтава, Дніпро, Каховка, Краматорськ, Кривий Ріг, Кропивницький, Миколаїв, Рубіжне, Суми, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Івано-Франківськ, Покровськ, Селидове, Маріуполь, Бахмут, Олександрівка, Лиман, Торецьк, Сєвєродонецьк, Костянтинівка, Слов'янськ, Новогродівка, Болград,  Енергодар, Ірпінь, Коломия, Кременчук, Кузнецовськ (Вараш), Куликов, Луцьк, Мелітополь, Ромни, с. Надічі, Святогірськ, смт. Добротвір, Татарбунари, Біла Церква, Ізмаїл, Знам'янка, Кам'янське, Кам'янець-Подільський.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter