1 Грудня, 2014 09:17

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом компанія «ВОЛЯ», ЮНІСЕФ та Фонд «АНТИСНІД» проведуть спільну соціальну акцію «Червона стрічка»

В рамках цієї акції 1 грудня 2014 року соціальні відеоролики, які в різні роки були створені Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД», а також 25-хвилинний фільм «Обійми мене» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні будуть продемонстровані на телеканалах «ВОЛЯ Cine+», «ВОЛЯ Cine+ HD», «ВОЛЯ Cine+ HIT HD», «ВОЛЯ Cine+ Legend» і «ВОЛЯ Cine+ Mix».
У Всесвітній день боротьби зі СНІДом компанія «ВОЛЯ», ЮНІСЕФ та Фонд «АНТИСНІД» проведуть спільну соціальну акцію «Червона стрічка» / Фонд Олени Пінчук

«Ми звернулися до двох найбільш відомих організацій України, які активно залучені до боротьби зі СНІДом і які допомагають ВІЛ-інфікованим. Разом з ними ми зібрали найкращі соціальні відео зняті в Україні на цю тематику. Головна ідея цих робіт не втратила своєї важливості навіть на тлі бойових дій та економічних проблем, з якими зараз зіткнулося наше суспільство. Наша акція розрахована на представників різного віку: і на тих, хто починає самостійне життя, і на тих, хто користується авторитетом у молоді. За допомогою цієї ініціативи ми прагнемо розширити коло людей, які знають про проблему і готові її вирішувати», − говорить директор з маркетингу компанії «ВОЛЯ» Вікторія Цомая.

Картина «Обійми мене» створена відомим українським режисером Любомиром Кобильчуком для проекту телеканалу MTV Staying Alive: Ignite у партнерстві з ЮНІСЕФ. Сюжет розгортається у Києві, багато хто зможе впізнати себе в його персонажах. Проект також підтримали зірки: стиліст Ольга Навроцька, співачка Каша Сальцова, телеведуча Яніна Соколова та боксер Володимир Вірчис.

«В Україні тільки 28% молоді правильно визначають шляхи передачі ВІЛ, а досвід тестування на ВІЛ-інфекцію мають тільки 10%, причому серед юнаків цей показник у два рази нижче, ніж серед дівчат. Низький рівень знань і відсутність мотивації до тестування − головні бар'єри, які потрібно подолати», − підкреслює керівник проектів ЮНІСЕФ Україна з профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді Олена Сакович.

За 11 років своєї роботи Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» створив більше 20 соціальних відеороликів, присвячених боротьбі зі СНІДом. У роботі над ними брали участь відомі українські та зарубіжні режисери, топові креативні агентства та продакшн-студії, культові особистості та представники різних напрямків молодіжної культури.

«З самого початку нашої діяльності проведення інформаційних кампаній було одним із головних напрямків профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні. І для нас дуже важливо, що ті матеріали, які в різні роки були створені на наше замовлення, зараз знаходять друге життя завдяки новим технологіям телевізійного мовлення. Показ соціальної реклами на HD-каналах дає можливість досягти максимальної якості зображення і посилити вплив на нашу головну цільову аудиторію − молодь. Завдяки цьому ми зможемо зробити їх життя більш захищеним і безпечним», − говорить директор Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» Ольга Руднєва.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805, [email protected].

Відділ зі зв'язків з громадськістю компанії «ВОЛЯ»: +380 44 364 9470, [email protected].
Відео

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter