19 Сiчня, 2016 19:54

Різдвяна благодійність: 51 тисяча гривень для ВІЛ-позитивних мам

В результаті роботи першого в Україні благодійного різдвяного магазину в форматі pop-up store у столичному бізнес-центрі «Парус» за два тижні були зібрані благодійні пожертви на суму 51 тисяча гривень.
Різдвяна благодійність: 51 тисяча гривень для ВІЛ-позитивних мам / Фонд Олени Пінчук

Усі зібрані кошти будуть спрямовані Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» на потреби інфекційного акушерського відділення Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, де отримують медичну допомогу ВІЛ-позитивні породіллі.

Співробітники та волонтери фонду розповідали учасникам проекту про потреби й проблеми, з якими стикаються ВІЛ-позитивні жінки в період вагітності, пологів та догляду за новонародженими. Щире співпереживання, прагнення підтримати ВІЛ-позитивних малюків і їх мам дозволило зібрати пожертви у такому обсязі.

Крім того, Фонд «АНТИСНІД» зібрав 15 тисяч гривень, випустивши різдвяні благодійні листівки для соціально відповідальних українських компаній, які вирішили привітати своїх співробітників і партнерів листівкою з малюнком ВІЛ-позитивної дитини. Ці кошти будуть спрямовані на проекти допомоги ВІЛ-позитивним дітям, яких підтримує фонд.

Проект активно підхопили українські блогери та телеведучі. Багато з них не тільки зробили пости з інформацією про проект, але й, як Ігор Кондратюк, Олександр Педан і Катя Павлюченко, спробували себе у ролі волонтерів.

Збір різдвяних благодійних пожертв пройшов у рамках проекту Fashion AID, який вже десять років веде Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД».

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805, [email protected].

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Матеріали по темі