8 Березня, 2022 08:50

Об'єднуємо зусилля заради допомоги Україні

Фонд Олени Пінчук в рамках спільної ініціативи Віктора та Олени Пінчук з закупівлі тактичної медицини та гуманітарної допомоги зараз перераховує кошти та масштабно співпрацює з волонтерськими штабами у Польщі.
Об'єднуємо зусилля заради допомоги Україні / Фонд Олени Пінчук

Триває війна. Страшна і кровопролитна.

За цей час наша країна подорослішала, змужніла і зміцніла. За цей час українці за прискореною програмою пройшли усі стадії прийняття і зорганізувалися в потужний кулак. Усі люди в країні та за її межами тепер працюють як годинник на одну єдину спільну мету – перемогу.

Ворог виявився не готовий до такого лютого спротиву, такої волі до свободи, такої дивовижної самоорганізованості звичайних людей. Усе це деморалізує окупанта, він слабшає, панікує, розбігається. Але, на жаль, війна триває. І у нас усіх ще багато роботи попереду.

Сьогодні 8 березня, важливий день. Останні три дні російські війська зривали евакуацію цивільного населення з особливо постраждалих районів. Але після учорашнього третього раунду переговорів між делегаціями України та Росії ми намагатимося вивозити людей із взятих в облогу міст і сіл. Сподіваємось, окупанти не зірвуть в черговий раз наші домовленості про зелені коридори і припинення вогню.

Наші лікарі і пожежники невпинно працюють, рятуючи людей по всій країні. Військові борються за нашу свободу. А волонтери надають неоціненну допомогу цивільним, військовим і спецслужбам.

Фонд Олени Пінчук в рамках спільної ініціативи Віктора та Олени Пінчук з закупівлі тактичної медицини та гуманітарної допомоги зараз перераховує кошти та масштабно співпрацює з волонтерськими штабами у Польщі.
Де сьогодні розгорнулась потужна робота з надання допомоги біженцям та евакуйованим, яких польські терени вже прийняли понад мільйон.

У той самий час Польща є епіцентром роботи з відправки великої кількості вантажів з гуманітарною, медичною та стратегічною допомогою армії та цивільним України.

Тільки об’єднавшись, ми зможемо подолати будь-яку загрозу для України та світу. І сьогодні ми успішно утримуємо ці рубежі.

Фотогалерея
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter