Elena Pinchuk Foundation
In 2013 Elena Pinchuk Foundation celebrated its 10th anniversary. The Foundation is known in Ukraine as well as internationally for its innovative and interactive projects that draw attention to the AIDS problem in Ukraine.
Elena Pinchuk
3 March, 2015 09:28
Founder

In 2003 Elena Pinchuk founded the first and the only charity established with private funds and aiming at fighting against the AIDS epidemic in Ukraine. The main areas of focus are the fight against HIV/AIDS and a healthy lifestyle; mentorial and educational projects aimed at young girls and women; attracting the best international experience in the humanitarian sphere to Ukraine. As Chairwoman of Foundation Mrs. Pinchuk initiated joint projects with such organizations as Clinton HIV/AIDS Initiative, Elton John AIDS Foundation, Global Business Coalition on HIV/AIDS, Mercury Phoenix Trust and Miss World Organization. 

Elena Pinchuk was ranked by La Tribune as one the most influential women who changed the world in 2010

ABOUT ELENA PINCHUK

Olga Serdyuk
Acting Executive Director


Чим займається: Стратегічне планування, загальна координація роботи фонду, пошук партнерів та розвиток нових напрямків діяльності фонду, фандрейзинг.

«Я приєдналася до команди Фонду в 2008 році і дуже часто чую питання, чи не набридло мені працювати стільки років на одному місці. Скажу, що я ніколи не займалася монотонною роботою. Всі мої проекти настільки різні і дуже часто інноваційні для нашої країни, що я сама завжди росту і розвиваюся разом з ними. Мені приємно втілювати в життя програми, які не просто допомагають людям, але і змінюють суспільство, змінюють ставлення до різних соціальних проблем, вчать людей по-новому дивитися на світ і поважати одне одного».

[email protected]

Team
Yulia Yanchar
Communications Manager


Чим займається: забезпечує роботу зі ЗМІ у проектах фонду, а також керує усіма діджитал-ресурсами та сторінками соціальних мереж фонду, включно з інформаційним наповненням.

«Рік тому я стала частиною команди фонду. До цього я 10 років пропрацювала на телебаченні репортером і ведучою новин. Але я і подумати не могла, що ця робота буде ще яскравішою і цікавішою. Ще журналістом я розуміла наскільки важлива соціальна місія, але одне діло відповідати за інформацію, а зовсім інший рівень, коли ти допомагаєш людям конкретними справами і великими масштабами. Усі наші проекти фонду – це неймовірний рівень, ріст і сатисфакція від зворотнього зв’язку самих людей, для яких ми їх робимо. Тепер я розумію, що для піарника просувати такі проекти у медіа - це найблагородніша місія»

[email protected]

Lilia Tolba
Project Manager


Чим займається: проекти безпосередньої допомоги людям, життя яких змінила епідемія ВЧИ / СНІДу - прийом і обробка заяв на надання допомоги, закупівля і видача препаратів і дитячих речей, координація роботи з лабораторіями та діагностичним центром, в якому проходять обстеження наші клієнти. Допомога клінікам, які займаються лікуванням ВІЛ-позитивних людей - закупівля необхідного обладнання та витратних матеріалів.  

«Кожен день за допомогою до фонду звертається безліч людей. Всі вони різні, з різними історіями і несхожими долями. Але у них у всіх є щось спільне - це надія на те, що на них звернуть увагу, почують і не залишать один на один з їх бідою. І як же чудово, що крім матеріальної допомоги ми можемо дати таким людям віру в те, що вони не самотні!».

[email protected]

Alexandra Chernoostrovskaya
Technical director


Чим займається: забезпечує технічну роботу dialog hub, координує роботу з державними та комунальними службами, адмініструє джіджітал платформи Фонду.

«Коли ми бачимо гарне шоу на сцені, артистів в бездоганних нарядах, феєрверки, що вибухають у найпотрібніший момент, ми часто не замислюємося про те, як багато сил докладено до такої постановки, і не тільки головними дійовими особами на сцені, а десятками людей, які за лаштунками вчасно натискають на кнопки, шиють костюми, забезпечують потрібний світло, загалом створюють ту атмосферу, в яку занурюється глядач. Моя робота - це закулісся Фонду. Я роблю все можливе, щоб кожен, хто хоч раз увійшов в наш освітній простір dialog hub на Володимирській,43, залишився під враженням і обов'язково повернувся, щоб кожен, хто одного разу вирішив долучитися до наших проектів і лекцій, відчував комфорт, оперативність, ефективність і задоволення»».

[email protected]

Vera Panasyuk
Legal Adviser


Чим займається: підготовка всіх юридичних документів, необхідних для роботи Фонду.

«Сухі рядки в юридичному описі нашої роботи не дають можливості побачити, які драми і трагедії ховаються за історією кожної людини, який звертається до нас за допомогою. Для мене дуже важливо, що ми плануємо і оцінюємо свою роботу глобально, але при цьому не забуваємо про проблеми і надії конкретної людини».

[email protected]

Natalia Kucherina
Chief Financial Officer


Чим займається: контроль і облік всіх фінансових і матеріальних ресурсів фонду, складання фінансової звітності, підготовка аудиту.

«Усі думають, що цифри - це нудно. Але вони дають можливість побачити, як багато добра ми зробили для тисяч людей за всі роки існування фонду. І я дуже рада, що я стала частиною цієї доброї справи».

[email protected]

Foundation activity
Благодаря поддержке фонда работают пять мобильных клиник
Stop AIDS before it stops us!
17 September, 2014 10:24
Со времени первой телевизионной кампании «Остановим СПИД, пока он не остановил нас», запущенной в 2003 году, фонд создал и разместил на ведущих украинских телеканалах более 20 социальных видео роликов.

Их общая стоимость в эквиваленте стоимости коммерческой рекламы составляет более 80 миллионов долларов США. Благодаря медиа-кампаниям Фонда «АНТИСПИД» удалось максимально охватить украинскую аудиторию, таким образом радикально изменив общее отношение к СПИДу и людям, которые живут с ВИЧ.


ВИДЕО


Elton John and Queen concerts
7 October, 2014 10:28

Самыми памятными информационными проектами Фонда «АНТИСПИД» стали наиболее масштабные в истории Украины бесплатные концерты Сэра Элтона Джона (2007), группы Queen с Полом Роджерсом в Харькове (2008) и Сэра Элтона Джона вместе с Queen и Адамом Ламбертом накануне финала EURO 2012 в Киеве.

Благодаря этим концертам украинцы услышали призывы звезд присоединиться к борьбе со СПИДом, против дискриминации людей, живущих со СПИДом. Эти концерты собрали сотни тысяч зрителей на улицах, миллионы смотрели их в прямом эфире украинских телеканалов.

Самые масштабные в истории Украины бесплатные концерты мировых звезд привлекли внимание к проблеме СПИД/ВИЧ

Elton John in Kiev (2007)

Queen in Kharkov (2008)

Elton John & Queen in Kiev (2012)

Supporting children
7 October, 2014 10:31

Фонд оказывает помощь медицинским учреждениям, больницам и домам ребенка, где живут ВИЧ-позитивные дети. Благодаря поддержке фонда работают пять мобильных клиник, которые помогают ВИЧ-позитивным детям в отдаленных регионах Украины.

Совместный проект Фонда Елены Пинчук «АНТИСПИД» и СПИД-Фонда Элтона Джона помог найти семьи для сотен ВИЧ-позитивных сирот, внедрил модель открытия диагноза детям, провел тренинги тысячам учителей на тему СПИДа и путей его передачи, помог тысячам семей жить с ВИЧ/СПИДом и обеспечил медицинской, юридической и социальной поддержкой тысячи беспризорных девушек, уязвимых к инфицированию ВИЧ.


ВИДЕО


Фонд оказывает помощь медицинским учреждениям, больницам и домам ребенка, где живут ВИЧ-позитивные дети
Fashion agaist AIDS
7 October, 2014 10:35

Во время организованных фондом благотворительных аукционов и дефиле Fashion AID с участием украинских дизайнеров и звезд было собрано более четырех миллионов долларов на реконструкцию двух домов ребенка, больницы для больных СПИДом, родильного дома, на создание мобильных клиник для ВИЧ-позитивных детей, внедрение быстрого тестирования и заместительной терапии в Украине.


ВИДЕО


Благотворительные аукционы и дефиле Fashion AID помогли собрать средства на на реконструкцию детских домов и больниц
ВИДЕО
К своему 10-летнему юбилею Фонд Елены Пинчук совместно с PinchukArtCentre представил специальный проект «Есть воля – есть шанс» – выставку, посвященную теме СПИДа в современном искусстве. На этой выставке были собраны работы знаменитых зарубежных и украинских авторов: Дэмиена Херста, Ай Вэйвэя, Нэн Голдин, Феликса Гонзалеса-Торреса, Сергея Браткова и Ильи Чичкана. Каждый из них так или иначе, в своей жизни или в искусстве, пережил соприкосновение с темой СПИДа. Концепция выставки выражена в работе Дэмиена Херста, которая дала название всей экспозиции: «Есть воля – есть шанс». Это воля к победе над СПИДом – одной из самых масштабных эпидемий в новейшей истории Украины, и шанс остановить её, изменив историю нашей страны.
Мировой опыт борьбы со СПИДом в Украине
7 October, 2014 10:36
Elena Pinchuk Foundation / Elena Pinchuk Foundation

Фонд Елены Пинчук «АНТИСПИД» привлекает в Украину лучший мировой опыт в борьбе со СПИДом, сотрудничая с Фондом Клинтона, чтобы обеспечить ВИЧ-позитивным людям доступ к лечению, наставничество врачей, доступ к быстрому тестированию на ВИЧ и заместительной терапии.


ВИДЕО


Foundation partners

По официальным данным, в 2012 году, впервые за всю историю эпидемии ВИЧ/СПИДа, снизились темпы распространения ВИЧ-инфекции в Украине (количество новых случаев инфицирования ВИЧ) – это произошло благодаря работе украинских и международных партнеров, правительства, благодаря участию известных людей, а также масштабным информационным кампаниям фонда.

Все партнеры Фонда

Elena Pinchuk Foundation / Elena Pinchuk Foundation
The Mercury Phoenix Trust
The Mercury Phoenix Trust is the charitable foundation organized by the remaining members of Queen and their manager Jim Beach immediately after the death of Freddie Mercury from AIDS in November 1991. Since 1992 the Mercury Phoenix Trust have been responsible for donating more than £8 million in the fight against AIDS making over 600 grants to charities worldwide. The Trust is following the latest developments in drug therapies and adapting funding policy to the changing needs of those affected by HIV/AIDS, and current concentrating it’s efforts on education and awareness in the Developing World.
Elena Pinchuk Foundation / Elena Pinchuk Foundation
Clinton HIV/AIDS Initiative (CHAI)
The Clinton HIV/AIDS Initiative aims to bring high quality medical care and treatment to people living with HIV/AIDS and to improve health systems in resource poor countries.
Elena Pinchuk Foundation / Elena Pinchuk Foundation
Elton John AIDS Foundation
Elton John AIDS Foundation is one of the world’s leading nonprofit organizations.
Elena Pinchuk Foundation / Elena Pinchuk Foundation
The Coca-Cola Foundation
The Coca-Cola Foundation has given back more than $650 million to enhance the sustainability of local communities worldwide. The Foundation is Company's primary international philanthropic arm.
Elena Pinchuk Foundation / Elena Pinchuk Foundation
Victor Pinchuk Foundation
The goal of the Victor Pinchuk Foundation is to contribute to the modernization of Ukraine and to support the emergence of a new generation of Ukrainian leaders who are committed to serving their country. The Foundation’s six fields of activity and nearly 20 projects have been carefully selected because of their strategic importance to fulfill this goal.
Elena Pinchuk Foundation / Elena Pinchuk Foundation
UN Office in Ukraine
There are folowing UN agencies and associated organizations working in Ukraine: IAEA, ILO, IFC, IMF, IOM, UNAIDS, UNDP, UNFPA, UNICEF, UNHCR, WB, WHO. All of them co-operate with the state and people for Ukraine’s development to support the country to achieve the Millennium Development Goals (MDGs).
Photogallery
Photogallery