5 September, 2019 13:36

Elena Pinchuk Foundation and Durex Launched “Not Against, But For” campaign to Help Mobile Clinics

The Elena Pinchuk Foundation is launching a partnership project with Durex, in which 1 hryvnia for each package of condoms of this brand will be directed to the development of the project "Mobile clinics for HIV-positive children". The campaign has been named #неВІДаЗАРАДИ children. It was supported by opinion leaders and well-known bloggers who featured in special promotional videos. The project is aimed at providing HIV-positive children with regular access to the skilled care of pediatricians and specialists working in “mobile clinic” teams.
Elena Pinchuk Foundation and Durex Launched “Not Against, But For” campaign to Help Mobile Clinics / Elena Pinchuk Foundation

Презентація проекту для медіа вібулася сьогодні у Києві, у приміщенні Dialog Hub. Журналісти мали змогу поспілкуватися з лікарями Київської лікарні «ОХМАТДИТ», які працюють у бригаді мобільної клініки, ВІЛ-позитивними підлітками та блогерами, а також відзняти саму мобільну клініку, припарковану біля входу до Dialog Hub.

Проект Фонду Олени Пінчук «Мобільні клініки» стартував ще 2009 року. До 2014 року п’ять мобільних клінік надали допомогу більше 5,5 тисячі ВІЛ-позитивних дітей у тих регіонах, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу. З 2015 року в проекті діє лише три клініки. Дві з них працюють у Дніпропетровській та Миколаївській області, а третя, закріплена за клінікою «ОХМАТДИТ», охоплює Одеську, Кіровоградську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Тернопільську, Чернівецьку та Хмельницьку області. У 2018 році проект охопив 1 328 дітей. Після проведення медичних оглядів 70 з них були госпіталізовані в київську лікарню «ОХМАТДИТ», а 160 – в обласні клінічні лікарні.

За 10 років активної експлуатації технічний стан автомобілів помітно погіршився. Вони потребують постійного ремонту та заміни запчастин. Медичне обладнання також морально застаріло. Саме для залучення потрібних коштів партнери запустили новий благодійний проект.

Додаткова інформація:

Мобільна клініка – це автомобіль з портативним діагностичним обладнанням. А також медична команда – педіатр або інфекціоніст, медсестра, соціальний працівник та лікар, що працює з апаратом УЗД. Їхнє завдання – надати медичну допомогу ВІЛ-позитивним дітям, а також ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам у найвіддаленіших регіонах нашої країни. Там живуть люди, які місяцями, а іноді і роками не можуть самостійно дістатися до лікарів. Вони не можуть отримати первинну діагностику, здати кров для дослідження, отримати призначення та консультації у прийомі терапії, необхідної для ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД людей. І допомогти їм у цьому, зберегти їх здоров’я та життя – це місія проекту, який здійснює Фонд Олени Пінчук. Завдяки роботі проекту тепер можна проводити огляд дітей та вагітних там, де вони мешкають.

Фонд Олени Пінчук

Фонд заснувала Олена Пінчук у вересні 2003 року. У грудні 2017 року було оголошено, що окрім боротьби зі СНІДом, організація разом з фундацією Кока-Коли також буде займатися підтримкою жінок та дівчат, але протидія епідемії ВІЛ/СНІДу залишиться однією з пріоритетних тем в роботі фонду. Основними напрямками його діяльності сьогодні є: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.

Video

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Read more