16 June, 2022 10:55

Дніпровська лікарня отримала сучасне обладнання для надскладних операцій

Обладнання на суму більше 3 мільйонів гривень придбали фонди Віктора та Олени Пінчуків. До лікарні передано портативний рентгенапарат та наркозну станцію, які допоможуть лікарям рятувати більше людей зі складними травмами.
Дніпровська лікарня отримала сучасне обладнання для надскладних операцій / Elena Pinchuk Foundation

Останні місяці всі операційні в лікарні кожного дня працюють по 18-20 годин, практично безупинно рятуючи людей зі складними політравмами. Протягом весни в 30 операційних команди лікарів провели більше 3000 операцій. Та з новим обладнанням зможуть врятувати ще більше життів.

Так, портативний рентгенапарат дозволить проводити діагностику прямо в операційній, що значно ефективніше, ніж при транспортуванні пацієнта з операційної до стаціонарного МРТ. А повністю автоматизована наркозна станція не тільки забезпечить суттєво більшу кількість складних операцій (нова станція стане сьомою наркозною станцією лікарні), а й значно зменшить навантаження на анестезіологів.

«Сучасна анестезія – це, в першу чергу, сучасне обладнання. Наркозна станція Apus x3 – найбезпечніший апарат з усіх аналогів. Він дозволяє максимально автоматизувати процес анестезії – від розрахунку оптимальної дози препарату до контролю всіх функцій організму пацієнта», – зазначає Анатолій Галущак, завідувач відділення політравми.

«З допомогою високочастотної мобільної рентген системи ми зможемо точно та оперативно відслідковувати зміни та пошкодження хребта та інших органів прямо у ході операції. Така діагностика, безумовно, допоможе нам надавати якісну допомогу важко травмованим людям», – говорить Дмитро Овчаренко, завідувач центру нейрохірургії.

Обидва апарати змонтовані командою технічних фахівців та вже працюють за призначенням.

Фонди Віктора та Олени Пінчуків з початку війни спрямували на допомогу армії та цивільному населенню понад 30 мільйонів доларів.

Photogallery
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter