1 октября, 2009 13:48

ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» оголошує збір заявок на участь у тренінгах

До участі в тренінгах запрошуються урядові організації та НУО з усіх регіонів України, які офіційно зареєстровані в Україні та надають соціальні або медичні послуги у сфері протидії ВІЛ/СНІД.

Теми тренінгів відповідні до тем стандартів та методичних рекомендацій:

  • Надання соціальних послуг з соціально-психологічного супроводу осіб, які отримують замісну підтримувальну терапію агоністами опіоїдів;
  • Профілактика серед осіб з високим ризиком інфікування ВІЛ статевим шляхом;
  • Супровід клієнтів з потрійним діагнозом (ВІЛ-інфекція, туберкульоз, залежність від наркотичних речовин;
  • Догляд і підтримки для людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом;
  • Догляд та підтримки ЛЖВС, що знаходяться в місцях позбавлення волі.

Мета тренінгів: підготувати організації до переходу на стандартизовану систему надання соціальних послуг шляхом інформування про новий порядок роботи та вимоги до організацій відповідно до розроблених стандартів та методичних рекомендацій з ВІЛ/СНІДу.

Для більшої зручності учасників тренінги відбуватимуться в кожному регіоні України. Щоб мати можливість попасти у список учасників тренінгу необхідно заповнити анкету, яка знаходиться в прикріпленому оголошенні, та надіслати її до офісу Коаліції в електронній формі на адресу: nishtuk@hiv.org.ua до 16 жовтня 2009 року. Більш детальна інформація про тренінги в прикріпленому оголошенні.

За додатковою інформацією звертатися до координатора діяльності по даному напрямку Ніштука Анатолія за телефонами: (044) 521-2979; (044) 521-2882.

Контакти:

ВБФ "Коаліція ВІЛ-сервісних організацій"
office@hiv.org.ua
8044 521-28-82
http://www.hiv.org.ua/

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter