8 октября, 2009 16:00

Тренінг з використання www.OnlineVolunteering.org у Києві

В середу 28 жовтня 2009 року програма Волонтери ООН (ВООН) в Україні проводитиме тренінг з використання волонтерства в інтернеті або он-лайн. Такий сервіс є одним з корпоративних інструментів ВООН для мобілізації волонтерів заради розвитку, він поєднує волонтерів з організаціями, що працюють задля сталого розвитку людини.

Веб-ресурс On-line Volunteering дозволяє організаціям співпрацювати з волонтерами через Інтернет для покращення результатів роботи. В той самий час, волонтери присвячують свій час і вміння з допомогою Інтернету, аби посилити відповідь організацій на існуючи проблеми.

В рамках послуги волонтерства он-лайн ВООН надає:

 • Універсальну платформу для організацій заявляти про можливість залучення волонтерів он-лайн.
 • Простий у використанні пошук вакансій.
 • Дієві та прості у використанні інструменти управління вакансіями й волонтерами.
 • Контроль за якістю співробітництва волонтерів та організацій он-лайн;
 • Історії досвіду та найкращих практик співробітництва між організаціями та волонтерами по всьому світові.
 • Експертні поради щодо мобілізації волонтерів, управління волонтерськими ресурсами та співпраці в Інтернеті.
 • Перспектива розширення зв'язків для волонтерів та організацій.
 • Переваги глобального охоплення та нейтралітету ООН.

Дякуючи сервісу волонтерства в інтернеті організації можуть знаходити кваліфікованих волонтерів для:

 1. Розробки та керування проектами (написання проектних планів, проведення досліджень, написання стратегії з забезпечення фінансування, підготовка заяв на грант);
 2. Дизайну (дизайн логотипів, створення макетів публікацій, розробка корпоративної ідентичності, ілюстрування матеріалів тренінгів);
 3. Послуги ІТ (розробка та підтримка веб-сайту, створення бази даних, ведення блогів);
 4. Дослідницька робота (вивчення інформації щодо питань розвитку, джерел фінансування, потенційних партнерів, найкращих практик тощо)
 5. Написання, редагування та перекладу (проекти прес-релізів та статей, переклади презентацій, узагальнення результатів досліджень, коригування звітів, розробка змісту веб-сайту тощо);
 6. Тренування та інструктажу (розробка методичних матеріалів, проведення тренінгів он-лайн, надання інструктажів організаціям та/або їх бенефіціантам тощо)
 7. Консультування (оцінювання проекту, забезпечення порад щодо комунікаційних стратегій та юридичних питань, тестування рішень для програм ІТ тощо).

Мета цієї навчальної сесії - ознайомити представників двадцяти НУО з потенціалом цього сервісу і продемонструвати його в дії (вхід в систему, публікація вакансій та презентація найуспішнішого досвіду). Захід відбудеться в Представництві ООН в Україні (Кловський узвіз, 1, Київ) об 11 годині в середу, 28 жовтня. Сесія довжиною в півтори години проводитиметься англійською мовою.

Реєстрація учасників обов'язкова. Ви можете зареєструватися до 26 жовтня, надіславши Вашу контактну інформацію на електронну адресу ВООН в Україні (unv@undp.org.ua), або повідомивши Анну Бєлоусову за телефоном 253 93 63, внутрішній 147.

Контакти:

Анна Бєлоусова
ВООН Україна
unv@undp.org.ua
044/2539363
http://ukraine.unv.org/

ВООН Україна

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter