16 мая, 2019 12:34
17 травня 2019 р. о 10.00 біля Меморіалу «Червона стрічка» відбудеться акція «Ліки від байдужості». Акція до Світового дня пам’яті про людей, які померли від СНІДу, дає старт Європейському весняному тижню тестування, який в Україні проводить Центр Громадського здоров'я МОЗ України. В рамках акції відбудеться прес-брифінг для журналістів. Акредитація ЗМІ та додаткова інформація за телефоном та електронною поштою: +38 (067) 466 87 37, galiikina@globalmarketing.com.ua, Галина Алійкіна.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
13 мая, 2019 19:14
Вже з 14 травня пройти тестування на ВІЛ можна у нашому навчально-освітньому центрі на Володимирській, 43.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
11 мая, 2019 21:19
Закінчилося начання в першому в Україні таборі для дівчат з інвалідністю - Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю «Я зможу!», який реалізується Фондом Олени Пінчук за підтримки Фундації Кока-Кола.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
10 мая, 2019 17:45
1 травня в Ірпінь до табору приїхали 16 учасниць з різних куточків України, щоб отримати досвід і опанувати нові навички, якими будуть ділитися дівчата зі Школи активної реабілітації для жінок з інвалідністю «Я зможу!». «Ми маємо багато досвіду проведення таборів активної реабілітації, але саме формат для жінок у нас вперше. І це дуже лячно і водночас приємно, адже нарешті ми змогли це зробити і тепер тільки вперед!» – так коментує старт навчання Уляна Пчолкіна (Uliana Pcholkina), організаторка таборів Активної реабілітації.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
26 апреля, 2019 14:14
18 апреля 2019 года проект «Я Зможу!» Фонда Елены Пинчук и платформа украинских брендов «Всі. Свої» представили капсульную коллекцию женских футболок с принтами против гендерных стереотипов «Не вешай ярлыки!».
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
24 апреля, 2019 17:14
18 апреля 2019 года проект «Я Зможу!» Фонда Елены Пинчук и платформа украинских брендов «Всі. Свої» представили капсульную коллекцию женских футболок с принтами против гендерных стереотипов «Не вешай ярлыки!». Пять тематических моделей были созданы в рамках конкурса, в котором приняли участие более 100 дизайнеров, производителей одежды и институтов со всей Украины. Цель проекта – побудить людей избавиться от штампов в отношении женщин, не думать предвзято и не делить мир по гендерному признаку.
10 апреля, 2019 12:39
Ученые в США разработали комплексный иммунотерапевтический подход к лечению ВИЧ, который позволяет не только обнаружить вирус, скрывающийся в иммунной системе больного, но и навсегда уничтожить его. Результаты эксперимента, проведенного учеными Питтсбургского университета, были опубликованы в медицинском издании EBioMedicine.
29 марта, 2019 20:18
Впервые в мире в американском штате Мэриленд пересадили почку от одного ВИЧ-положительного пациента другому. Об этом сообщает BBC. Операцию провели в больнице имени Джона Хопкинса. После пересадки оба пациента чувствуют себя хорошо.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
21 февраля, 2019 16:38
Дослідження гендерних стереотипів в Україні, яке повела міжнародна дослідницька компанія Ipsos на замовлення проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук та проекту «Всі. Свої», виявило, що уявлення українців про роль жінки у суспільстві залишаються достатньо патріархальними та консервативними. Значна частина опитаних відмовляє жінкам у праві вийти за межі родини, бути успішними в кар’єрі та активними й незалежними в особистих стосунках. Хоча більшість стереотипів, запропонованих у дослідженні, все ж не були підтримані ані жінками, ані чоловіками.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
11 февраля, 2019 18:23
Фонд Олени Пінчук та платформа українських брендів «Всі. Свої» оголошують конкурс дизайну для спеціальної колекції жіночих футболок «Не вішай ярлики!». Головна мета цього проекту – спонукати людей позбавитися стереотипів щодо жінок, не мислити упереджено та не ділити світ за гендерною ознакою. Організатори вирішили зробити це за допомогою конкурсу дизайну футболок, використавши потужний ресурс моди як комунікаційного інструменту.
31 января, 2019 20:47
На Ukrainian Fashion Week бренды SOVA и FROLOV представят уникальную коллекцию украшений For Love. Это сотрудничество — пример социальной ответственности fashion-брендов, поднимающих проблему борьбы со СПИДом в Украине. Вдохновением для коллекции стала яркая жизнь и творчество Фредди Меркьюри, скончавшегося от СПИДа.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
30 января, 2019 14:59
Звіт охоплює проміжок часу з лютого 2018 по січень 2019 року включно. В ньому описаний процес розробки та втілення проекту, презентується його команда та 9 організацій-резидентів, які працюють з листопада 2018 року у спільному просторі Veteran Hub. Звіт надає цифри щодо програмних та комунікаційних результатів роботи проекту, щодо його бюджету та планів розвитку.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
23 января, 2019 15:57
Вперше з 2012 року і вдруге в історії України зафіксовано зниження темпів поширення ВІЛ-інфекції. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України у 2018 році було зареєстровано на 0,52 відсотка менше нових випадків ВІЛ, ніж у попередньому році. Шість років тому, у 2012 році, темпи епідемії вже знижувалися – на 2 відсотка. Але з початком широкомасштабної гуманітарної кризи у 2013-2014 роках ситуація різко погіршилася. А після втрати контролю над частиною території країни було неможливо порівнювати дані статистики з даними попередніх років. Починаючи з 2016 року в Україні почався новий статистичний відлік для оцінки темпів поширення епідемії ВІЛ/СНІДу.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
21 декабря, 2018 19:29
20 грудня 2018 року майже 150 дітей з особливими потребами, , якими опікуються соціальні служби, благодійні фонди та громадські організації, стали учасниками новорічного дійства на Софійській площі. Уже четвертий рік поспіль зимові святкування для них проводить Київська міська державна адміністрація за підтримки Фонду Олени Пінчук та компанії Кока-Кола Україна.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
20 декабря, 2018 15:46
Путеводитель по менструальному циклу Solomia.Today совместно с проектом «Я зможу!» Фонда Елены Пинчук запустили Telegram-бот для подростков Solomia Teen. С его помощью тинейджеры получат знания не только о том, что происходит с их телом на протяжении менструального цикла, но и о сексе, отношениях, буллинге, гендерной идентичности, о своих правах и способах их защитить.