Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
21 февраля, 2019 16:38
Дослідження гендерних стереотипів в Україні, яке повела міжнародна дослідницька компанія Ipsos на замовлення проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук та проекту «Всі. Свої», виявило, що уявлення українців про роль жінки у суспільстві залишаються достатньо патріархальними та консервативними. Значна частина опитаних відмовляє жінкам у праві вийти за межі родини, бути успішними в кар’єрі та активними й незалежними в особистих стосунках. Хоча більшість стереотипів, запропонованих у дослідженні, все ж не були підтримані ані жінками, ані чоловіками.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
11 февраля, 2019 18:23
Фонд Олени Пінчук та платформа українських брендів «Всі. Свої» оголошують конкурс дизайну для спеціальної колекції жіночих футболок «Не вішай ярлики!». Головна мета цього проекту – спонукати людей позбавитися стереотипів щодо жінок, не мислити упереджено та не ділити світ за гендерною ознакою. Організатори вирішили зробити це за допомогою конкурсу дизайну футболок, використавши потужний ресурс моди як комунікаційного інструменту.
31 января, 2019 20:47
На Ukrainian Fashion Week бренды SOVA и FROLOV представят уникальную коллекцию украшений For Love. Это сотрудничество — пример социальной ответственности fashion-брендов, поднимающих проблему борьбы со СПИДом в Украине. Вдохновением для коллекции стала яркая жизнь и творчество Фредди Меркьюри, скончавшегося от СПИДа.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
30 января, 2019 14:59
Звіт охоплює проміжок часу з лютого 2018 по січень 2019 року включно. В ньому описаний процес розробки та втілення проекту, презентується його команда та 9 організацій-резидентів, які працюють з листопада 2018 року у спільному просторі Veteran Hub. Звіт надає цифри щодо програмних та комунікаційних результатів роботи проекту, щодо його бюджету та планів розвитку.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
23 января, 2019 15:57
Вперше з 2012 року і вдруге в історії України зафіксовано зниження темпів поширення ВІЛ-інфекції. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України у 2018 році було зареєстровано на 0,52 відсотка менше нових випадків ВІЛ, ніж у попередньому році. Шість років тому, у 2012 році, темпи епідемії вже знижувалися – на 2 відсотка. Але з початком широкомасштабної гуманітарної кризи у 2013-2014 роках ситуація різко погіршилася. А після втрати контролю над частиною території країни було неможливо порівнювати дані статистики з даними попередніх років. Починаючи з 2016 року в Україні почався новий статистичний відлік для оцінки темпів поширення епідемії ВІЛ/СНІДу.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
21 декабря, 2018 19:29
20 грудня 2018 року майже 150 дітей з особливими потребами, , якими опікуються соціальні служби, благодійні фонди та громадські організації, стали учасниками новорічного дійства на Софійській площі. Уже четвертий рік поспіль зимові святкування для них проводить Київська міська державна адміністрація за підтримки Фонду Олени Пінчук та компанії Кока-Кола Україна.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
20 декабря, 2018 15:46
Путеводитель по менструальному циклу Solomia.Today совместно с проектом «Я зможу!» Фонда Елены Пинчук запустили Telegram-бот для подростков Solomia Teen. С его помощью тинейджеры получат знания не только о том, что происходит с их телом на протяжении менструального цикла, но и о сексе, отношениях, буллинге, гендерной идентичности, о своих правах и способах их защитить.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
11 декабря, 2018 22:55
11 грудня у Києві відбулася третя Церемонія нагородження молодих лідерів України TOP 30 UNDER 30. Лауреатами щорічного конкурсу стають соціальні підприємці, активісти, інноватори та візіонери, що досягли значних успіхів у віці до 30 років. Цього року у топ найкращих увійшла Івона Костина, голова правління Veteran Hub – спільного проекту Фондів Олени Пінчук, Віктора Пінчука та ГО «Побратими».
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
10 декабря, 2018 11:47
7-8 грудня у Києві відбувся один з найвпливовіших заходів у сфері гендерної політики — Другий Український Жіночий Конгрес. Серед модераторок заходу були очільниця департаменту зв'язків з громадськістю компанії «Кока-Кола» Україна Олеся Жулинська та директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва.
29 ноября, 2018 14:00
Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом запрошуємо вас на акцію «Не будь дитиною. Пройди тест на ВІЛ», яка розпочнеться 30 листопада о 10.00 біля Меморіалу «Червона стрічка», вул. Лаврська, 23 (біля Києво-Печерської Лаври). З питань акредитації та за більш детальною інформацією звертайтесь: Анастасія Бондарчук +380 97 394 4956, a.bondarchuk@prhouse.com.ua, Дарія Коваленко +380 95 419 6798, d.kovalenko@prhouse.com.ua.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
29 ноября, 2018 13:49
Знаменитий музикант, благодійник і громадський діяч, сер Елтон Джон звернувся до українців напередодні 30-го Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – його лист опублікований сьогодні у газеті «Факти та коментарі». Інше його звернення – до міжнародної спільноти – з’явиться 1 грудня у британській газеті Evening Standard.
26 ноября, 2018 13:41
За десять месяцев 2018 года в Украине по данным Центра общественного здоровья МОЗ Украины было зарегистрировано 14 797 новых случаев ВИЧ-инфекции (из них 1 975 детей до 14 лет). Всего c 1987 года в Украине официально зарегистрировано 330 415 новых случаев ВИЧ-инфекции, за это время от СПИДа умерло 47 646 человек. Наиболее пораженные ВИЧ-инфекцией регионы – это Днепропетровская, Одесская, Донецкая, Киевская, Николаевская, а также Киев.
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
5 ноября, 2018 14:13
3-го листопада у Харкові весь день дискутували про успіх жінок в медіа, державному управлінні, соціальних проектах та маркетингу. Модерували дискусії з відомими українками харківські студентки. Захід був організований в рамках проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук за підтримки фундації Кока-Кола. Олена Фроляк, Анастасія Дєєва, Яніка Мерило, Олеся Жулинська та інші успішні жінки України об'єдналися, щоб кожна із понад двохсот учасниць «Лабораторії натхнення» у Харкові сказала собі «Я зможу!».
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
5 ноября, 2018 13:47
3-го листопада у Харкові весь день дискутували про успіх жінок в медіа, державному управлінні, соціальних проектах та маркетингу. Модерували дискусії з відомими українками харківські студентки. Захід був організований в рамках проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук за підтримки фундації Кока-Кола. Олена Фроляк, Анастасія Дєєва, Яніка Мерило, Олеся Жулинська та інші успішні жінки України об'єдналися, щоб кожна із понад двохсот учасниць «Лабораторії натхнення» сказала собі «Я зможу!».
Образовательные материалы | Фонд Елены Пинчук
1 ноября, 2018 19:18
В Киеве, на 20-м этаже телецентра «Карандаш», открылся Veteran Hub – совместный проект фондов Елены Пинчук, Виктора Пинчука и ОО «Побратимы». Veteran Hub – это первое открытое пространство для ветеранов и общественных организаций, работающих в сфере ветеранских дел. Veteran Hub объединяет административный центр для оказания услуг по социальной, психологической, юридической поддержке и образовательную платформу для общественно важных мероприятий.