1 июня, 2011 00:32

В Каннах собирали деньги для больных СПИДом

  • Автор:
  • Дмитро Анопченко, Сергій Коваль
Зіркова благодійність. У Каннах організували бал, аби зібрати кошти для хворих на СНІД. На продаж виставили поцілунок Уми Турман, танок з Джорджем Клуні та інші лоти, за які кіно-фани віддали б усе на світі.

Атмосфера Каннських вечірок наче полум`я метеликів приваблює найкрасивіших жінок. Благодійний бал, який відбувся на Лазурному узбережжі, теж не став винятком. Гвен Стефані, Міла Йовович, Ума Турман, Джейн Фонда, Наомі Кемпбелл - всі вони приготували для цього вечора особливе вбрання.

Традицію збирати кошти для хворих на СНІД 20 років тому започаткувала Елізабет Тейлор і тепер її друзі віддають гроші на благодійність ще і в пам`ять про зіркову актрису.

Джейн Фонда, актриса:

- Я завжди її пам`ятатиму - надзвичайно щедрою,такою приємною і веселою, повною життя.

Брук Шилдс, супермодель і актриса:

- Я думаю, для всіх зірок є лише один справжній привід для появи на публіці - зробити щось доброчинне. Інакше навіщо взагалі це робити?

Дмитро Анопченко, кореспондент:

- Лоти благодійного аукціону були нестандартними. Ваше фото, яке зробить особисто Карл Лагерфельд, тенісний матч із принцем Монако, за який виручили мільйон євро, а ще - лоти, які позбавили б розуму будь-якого кіно-фаната - поцілунки знаменитостей. За вечір зірковим гостям вдалося зібрати 10 мільйонів долларів.

Подробности

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter