26 Серпня, 2015 00:09

Розпочато пілот медичної інформаційної системи у сфері ВІЛ/СНІДу

У рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я «ACCESS»» та на виконання пункту 5.3 Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки, ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» розробляє медичну автоматизовану інформаційну систему «ВІЛ-інфекція в Україні» (МІС).
Розпочато пілот медичної інформаційної системи у сфері ВІЛ/СНІДу

Протягом 17-21 серпня 2015 року на базі Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом відбулося тестування функціональних модулів першої версії МІС, в якому взяли участь представники Мережі, розробники Системи – ТОВ «Ілайф», та лікарі, які у майбутньому безпосередньо працюватимуть з МІС на місцях - епідеміологи, інфекціоністи, дерматологи, окулісти. Пілот передбачав роботу з електронною медичною картою пацієнта.

За результатами успішного пілотування зібрано пропозиції та зауваження щодо роботи МІС, які будуть взяті до уваги в процесі доопрацювання Системи. Ця подія стала першим кроком на шляху інформатизації моніторингу лікування ВІЛ та впровадження електронного документообігу в сфері ВІЛ/СНІД в Україні.

Сеть ЛЖВ

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Матеріали по темі