11 сентября, 2013 18:22

ВІЛ–позитивні пацієнти клініки Лавра, зневірились у порожніх обіцянках влади та прикували себе наручниками до ліжок у стаціонарі клініці

Запрошуємо вас на прес-брифінг та акцію протесту пацієнтів, що розпочнеться 12 вересня 2013 року об 11.00 на території лікарні, за адресою вул. Лаврська, 11. Просимо вас підтримати ВІЛ-позитивних пацієнтів Клініки «Лавра». Сьогодні проблема виселення лікарні турбує людей по всьому світу і не повинна залишитися без уваги. Пацієнти залишатимуться у лікарні до тих пір, поки доручення А. Сердюка не буде анульовано, а приміщення нової клініки за адресою вул. Амосова, 5 у Києві не буде готове функціонувати як повноцінна лікарня. Контактна особа: Андрій Андрушків +380966095976, e-mal: andrushkiv@network.org.ua.

У прес-брифінгу візьмуть участь:

 

  • Віталій Ткачук, пацієнт клініки, член Всеукраїнської Мережі людей, які живуть з ВІЛ;
  • Ганна Константінова, пацієнт клініки, член Координаційної ради Всеукраїнської Мережі людей, які живуть з ВІЛ;
  • Сергій Дмітрієв, пацієнт лікарні, член Всеукраїнської Мережі людей, які живуть з ВІЛ.

 

Справа в тому, що Президент Національної академії медичних наук України Андрій Михайлович Сердюк, якого і раніше пацієнти звинувачували у нелюдському ставленні до них, використовує адміністративний ресурс та докладає всіх зусиль для того, щоб силовим методом здійснити переїзд клініки у невідповідне приміщення по вулиці Галицька. Таким чином, руйнуються всі попередні домовленості, щодо безболісного та адекватного переселення клініки. Ці домовленості були зафіксовані у Меморандумі, який було підписано 11 липня цього року НАМН України з пацієнтами клініки та представниками церкви.

Ми хочемо припинити це незаконне та антигуманне поводження.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter