8 октября, 2013 12:55

Університет журналістської майстерності, присвячений темі ВІЛ/СНІДу

Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП) за підтримки Системи Компаній Кока-Кола в Україні та за сприяння Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» оголошує про початок набору до навчальної групи на 8-й навчальний модуль «Університету Журналістської Майстерності». Тематика 8-го модуля – підвищення професіоналізму у висвітленні СНІДу як хвороби, як суспільного явища, а також лікування, життя зі СНІДом та боротьби з ним. Захід буде проведений напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначають 1 грудня. Учасники зустрінуться з цікавою особистістю, яка живе зі СНІДом і розкаже, з чим доводиться стикатись такій людині і як на це реагує суспільство; з лікарем, який поділиться корисною для журналіста інформацією; з фахівцем, який зверне увагу на дуже важливі юридичні обмеження та можливості, що має знати та використовувати у своїй роботі журналіст. Запрошуємо надсилати заявки на e-mail: organizator@uapp.org або поштою на адресу УАВПП: 04071, м. Київ вул. Межигірська, 22, оф. 20. Контактна особа з питань участі – Оксана Кузьмінчук, менеджер із сервісу клієнтів УАВПП. Телефон для довідок: (044) 425-57-87. Заявки від кандидатів приймаються з 8 жовтня до 4 листопада 2013 року, 17:00.

Навчання у модулі заплановано на 21-22 листопада 2013 року.

Також ви відвідаєте лікарню, дізнаєтесь про замісну терапію та побачите як працює центр обміну шприців. Це ще не все, що заплановано, тому слідкуйте за подальшою комунікацією.

Найважливішою відмінністю набору до навчальної групи цього разу буде те, що група складатиметься з журналістів, які активно пишуть про СНІД, або мають бажання та чіткий план щодо висвітлення даної тематики. Якщо Ви – саме така людина, запрошуємо Вас подати заявку на участь у навчальній програмі.

Програму та місце проведення навчального модуля ми оголосимо додатково.

Будь ласка, зауважте, що:

  • Загальна кількість слухачів у групі – 20 осіб.
  • Можлива участь лише одного представника від одного видання.
  • Навчання в «Університеті Журналістської Майстерності» є безкоштовним.
  • Організатор бере на себе усі витрати з організації навчального модулю, харчування та проживання учасників з інших міст України, аніж Київ, а також компенсує учасникам вартість проїзду до Києва та назад.

Відбір претендентів на участь у модулі здійснюється на конкурсних засадах.

Перелік документів, які необхідно подати на конкурс до 4 листопада 2013 року:

1) Заявка. Всі поля заявки обов’язкові для заповнення.

2) Опубліковані роботи на тему «СНІД» (копії опублікованих робіт). Це мають бути матеріали з авторським стилем та характером (аналітичні матеріали, журналістські розслідування, репортажі, інше). Публікації можуть бути як друкованими так і телевізійними, інтернет (веб-сайти) та блогами (соціальні мережі, власні блоги).

АБО, якщо ви тільки плануєте писати на цю тематику, – будь ласка, надайте обґрунтування, як Ви використаєте отримані знання та надайте план Вашої роботи щодо висвітлення тематики СНІД у вашому виданні. Також надішліть копії Ваших статей на соціальну тематику.

Завершальним етапом відбору є рішення Ради Опікунів (в окремих випадках можлива телефонна співбесіда кандидата з представником Ради Опікунів).

До складу Ради Опікунів входять:

  • Олексій Погорелов (генеральний директор УАВПП).
  • Валерій Іванов (президент Академії Української Преси, професор).
  • Олеся Жулинська (директор зі зв’язків з громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна»).

Запрошуємо надсилати заявки на e-mail: organizator@uapp.org або поштою на адресу УАВПП: 04071, м. Київ вул. Межигірська, 22, оф. 20.

Контактна особа з питань участі – Оксана Кузьмінчук, менеджер із сервісу клієнтів УАВПП.

Телефон для довідок: (044) 425-57-87.

Заявки від кандидатів приймаються з 8 жовтня до 4 листопада 2013 року, 17:00.

Результати конкурсного відбору та список переможців буде оголошено на сайті УАВПП (www.uapp.org) 18 листопада 2013 року.

Переможцям буде повідомлено про організаційні деталі телефоном або електронною поштою.

Мета проекту – надати доступ до сучасних знань практикуючим журналістам, які шукають можливостей для підвищення свого професійного рівня, бажають покращити та систематизувати знання та досвід, вже набуті у професії.

Проект спрямований на талановитих молодих журналістів, які переважно працюють та мешкають поза межами столиці.

 

Довідкова інформація:

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) – www.uapp.org – добровільна недержавна неприбуткова організація – асоціація видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регуляцій, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості.

З моменту створення (у 2001 році) УАВПП послідовно докладає зусиль як до покращення законодавства та регулювання стосовно умов для ведення бізнесу, так і передає видавцям знання та технології, необхідні для розвитку бізнесу. УАВПП є членом Всесвітньої Газетної Асоціації (WAN) та Міжнародної Федерації Періодичної Преси (FIPP).

Компанія Coca-Cola

Напій Coca-Cola був створений 125 років тому - 8 травня 1886 року в Атланті, штат Джорджія, доктором Джоном С. Пембертоном і спочатку продавався тільки в аптеці Джейкобів (Jacob’s Pharmacy).

Компанія Coca-Cola є найбільшою компанією з виробництва напоїв у світі. Вона випускає близько 500 марок газованих та негазованих напоїв. Бренд Coca-Cola є її найдорожчим і загальносвітовим брендом. Ще 15 брендів компанії оцінюються в $1 млрд. кожен. Серед них – Diet Coke, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, Vitaminwater, POWERADE, Minute Maid, Georgia Coffee та інші.

Coca-Cola є найбільшим у світі виробником безалкогольних газованих напоїв, соків, напоїв на основі соку, готових до вживання чаю і кави. Компанія Coca-Cola має найбільшу в світі мережу дистрибуції. Її продукція представлена в більш ніж 200 країнах. Щодня у світі продається приблизно 1,7 мільярдів порцій напоїв виробництва Компанії Coca-Cola.

Компанія є активним учасником глобальної програми сталого розвитку. Відтак вона втілює ініціативи, що спрямовані на захист довкілля; підтримку активного, здорового способу життя; створення безпечних умов роботи для співробітників; підвищення економічного розвитку громад, на території яких працює Компанія.

В Україні вперше напій Coca-Cola скуштували у 1982 році, а виробляти на українському ринку почали у 1992 році. З цього моменту Coca-Cola в Україні – лідер вітчизняного ринку безалкогольних напоїв.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сайт www.thecoca-colacompany.com.

Фонд «АНТИСНІД» (www.antiaids.org) був заснований Оленою Пінчук у вересні 2003 року. Це перша і єдина в Україні благодійна організація з боротьби зі СНІДом, яка працює за рахунок приватних коштів. Протягом дев'яти років своєї роботи фонд займається профілактикою ВІЛ/СНІДу та надає допомогу людям, що живуть з ВІЛ/СНІДом.

Фонд прагне працювати на всіх рівнях, від загальнонаціональних проектів до адресної допомоги людям, що постраждали від епідемії СНІДу. Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» також розробляє і впроваджує соціальні превентивні та освітні програми, спрямовані на молодіжну аудиторію. Фонд реалізує інноваційні інтерактивні проекти з використанням web-технологій: соціальний сервіс maps.in.ua спільно з Google, онлайн-аукціон «Зірки на продаж» спільно з Korrespondent.net, Fashion AID, Спільний проект з The Coca-Cola Foundation – Safe Connection.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter