14 мая, 2014 14:18

Софіївська площа буде вкрита квілтом в пам’ять про померлих від СНІДу

18 травня на Софіївській площі відбудеться меморіальна акція «Імена», присвячена Всесвітньому дню пам’яті людей, які померли від СНІДу. Під час акції територія площі буде вкрита величезним Квілтом (меморіальним полотном) загальною площею більше 400 м². Квілт створений власноручно ВІЛ-позитивними людьми та небайдужими активістами з полотен з усіх куточків України. На цьому полотні будуть вишиті тисячі імен українців, які померли від СНІДу. Цей квілт – символ скорботи та великої трагедії наслідків епідемії СНІДу, яка забрала життя майже 30 000 українців. За акредитацією та додатковою інформацією звертайтесь до старшого фахівця відділу зв’язків з громадськістю ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Андрія Андрушківа:+380 96 609 5976, e-mail: andrushkiv@network.org.ua.

Цього року Україна, за ініціативи ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», знову доєднається до світового руху «Імена», в рамках якого центральні площі світових столиць застеляють меморіальними квілтами на знак пам’яті за тими людьми, які померли від СНІДу.

Для представників преси відбудеться прес-брифінг. Він розпочнеться 18 травня, у неділю, о 11.30 на Софіївській площі.

У прес-брифінгу візьмуть участь представники державних та неурядових структур, які працюють в сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІДу, громадські активісти та ВІЛ-позитивні громадяни України, які прийдуть цього дня вшанувати пам’ять всіх тих, чиї життя забрала епідемія.

Всеукраїнська мережа ЛЖВ

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter