17 мая, 2013 18:07

День пам'яті людей, які померли від СНІДу

У третю неділю травня щорічно весь світ відзначає День пам’яті людей, які померли від СНІДу. ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» спільно з партнерами вшановує пам’ять людей, які померли від цієї хвороби. У Києві центральною подією буде урочиста церемонія біля «Червоної стрічки», меморіалу, що символізує нашу пам’ять про людей, життя яких забрала епідемія. Урочиста церемонія розпочнеться о 18:00 за адресою вул. Лаврська, 11. Після церемонії стартує свічкова хода яка завершиться о 20:00 біля Пам’ятника Засновникам Києва (Набережне шосе, зупинка Бульвар Дружби Народів) запуском на води Дніпра півтисячі водяних ліхтариків в пам’ять про майже 30 000 життів громадян України, які забрала епідемія. З питань акредитації преси та за більш детальною інформацію звертайтеся до старшого фахівця відділу зв’язків з громадськістю та пресою ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Андрія Андрушківа тел.: 467-75-67; моб: 0966095976; e-mail: andrushkiv@network.org.ua.

Спікерами на церемонії 

  • Володимир Жовтяк – голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ».
  • Нізова Наталія – директор Державної установи «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ.
  • Александріна Тетяна – голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.
  • Довбах – асоційований директор з питань політики та партнерства МБФ «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». 

Різноманітні заходи заплановано по всій Україні, в рамках яких буде запалено тисячі свічок, та запущено сотні небесних та водних ліхтариків. Цим світлом пам’яті активісти прагнуть нагадати, що пам’ять про померлих – це, в першу чергу, турбота про живих, недопущення подібних смертей у майбутньому.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter