8 октября, 2009 18:12

Перше засідання робочої групи із забезпечення інформаційно-просвітницької роботи з питань толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих дітей

9 жовтня 2009 року о 1400 у приміщенні Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту (м. Київ, вул. вул. Еспланадна, 42) відбудеться перше засідання групи із забезпечення інформаційно-просвітницької роботи з питань толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих дітей.

Робоча група створена Державною соціальною службою для сім'ї, дітей та молоді відповідно до Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки, яка затверджена Законом України.

Засідання робочої відкриє директор Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Наталія Лук'янова, до складу якої ввійшли представники органів влади, громадських та міжнародних організацій зокрема: Держсоцслужби, секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Представництва ЮНІСЕФ в Україні, Представництва організації "Кожній дитині в Україні" та інші.

Поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу призводить до зменшення тривалості життя, зростання потреби в медичних послугах, загострення проблем бідності, соціальної нерівності та сирітства, подолання яких потребує постійного збільшення видатків з державного бюджету.

Світовий досвід свідчить, що для усунення проблем, пов'язаних з ВІЛ-інфекцією/СНІДом, необхідно забезпечити реалізацію державної політики у сфері профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки інфікованих і хворих шляхом об'єднання зусиль органів державної влади та громадськості.

Державна соціальна служба для сім'ї, дітей та молоді

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter