30 ноября, 2009 17:51

«Не дай СНІДу шанс!» - закликають зірки української естради на благодійному концерті "SOSстрадание"

1 грудня 2009 року у Всесвітній День боротьби з ВІЛ/СНІДом у Київському Палаці Спорту вже втретє відбудеться концерт "SOSстрадание", який цього року пройде під гаслом „Не дай СНІДу шанс!". Саме з таким закликом зірки української поп- та рок-музики звернуться до українців, щоб привернути їх увагу до небезпеки інфікування та необхідності толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Тим самим вони підтримають Національну інформаційну кампанію з профілактики ВІЛ/СНІД „Не дай СНІДу шанс!", яка проводиться МОЗ України спільно з партнерами.

Організатори концерту "SOSстрадание": Комітет з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам Міністерства охорони здоров'я України, Німецьке товариство технічного співробітництва (GTZ), національний інтернет-портал «UkrNet» та Фонд волонтерів України.

У концерті візьмуть участь: Наталя Могилевська, Віталій Козловський, дует „Алібі", Міка Ньютон, Лама, Анастасія Приходько та Паша Лі, Джанга та інші виконавці.

Своїми виступами, громадянською позицією зірки української естради привертатимуть увагу до проблеми поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в нашій країні, закликатимуть молодь захищатися від інфікування ВІЛ, наголошуватимуть на важливості толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

Медіа-підтримку акції надали група компаній «BigBoard», компанія «ГеллеріОктагон», компанія «Метролайт, Київський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні за підтримки Об'єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (UNAIDS) в Україні.

Україна потерпає від найтяжчої епідемії ВІЛ серед країн Європи та СНД. Сьогодні в нашій країні за оціночними даними 340 000 людей є ВІЛ-позитивними, що у відсотковому відношенні складає 1,25% всього дорослого населення. Тенденція до зростання передачі інфекції шляхом гетеросексуальних статевих контактів вказує на загрозу переходу епідемії від уразливих груп - споживачів ін'єкційних наркотиків, жінок комерційного сексу та чоловіків, які мають секс з чоловіками - на загальне населення. Найвразливішою до інфекції є молодь віком від 18 до 30 років. За прогнозами, без швидкої і потужної відповіді на виклики ВІЛ/СНІДу, до 2014 року епідемія здатна призвести до зниження середньої тривалості життя українських громадян на 4 роки та до 6% зниження ВВП.

Національна інформаційна кампанія з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу «Не дай СНІДу шанс!» впроваджується з метою підвищення обізнаності громадян України про проблему ВІЛ/СНІДу, шляхи інфікування ВІЛ, а також підвищення толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей задля зниження темпів поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

За докладнішою інформаціює звертайтесь, будь ласка, до Вікторії Гультай, PR-менеджера Німецького товариства технічного співробітництва, тел.: 495 50 07, моб.: 066 387 20 04, е-mail: v.gultay@gmail.com.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter