9 ноября, 2010 01:21

Конференція серед активної студентської молоді з питань профілактики ВІЛ/СНІД

19-21 листопада 2010 року Студентська рада Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка спільно з Національним студентським союзом, Тернопільською молодіжною міською радою та Управлінням сім'ї, молоді та спорту Тернопільської міської ради, а також за підтримки GTZ на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проведуть Міжнародну студентську конференцію «Проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні».За додатковою інформацією щодо участі у конференції просимо звертатися до членів оргкомітету Катерини Міляновської (моб. +380632869779, milianovska@gmail.com та Володимира Надорожного (моб. +380967839310, vladuk_n@mail.ru.
Основна мета проекту полягає у мотивації авторитетної, активної, свідомої молоді до реалізації програм заходів, щодо протидії ВІЛ/СНІДу на місцях, а також забезпечення інструментарієм зацікавлених студентів, які готові працювати у сфері протидії ВІЛ/СНІД. Також серед цілей організаторів - максимально інформувати учасників щодо ситуації, що склалася в регіоні та наслідки, що вона у собі несе, надати можливість обміну досвідом у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД, а також змогу поспілкуватися з компетентними спеціалістами даної сфери.

Планується робота за наступними напрямками:
  • ефективні методи профілактики ВІЛ/СНІДу серед студентської молоді - які вони? Роль студентських та молодіжних організацій в процесі подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.
  • міфи та факти про ВІЛ/СНІД. Чому необхідно розставити крапки над «І»?
  • відповідальність та толерантність як ключ до ефективної профілактики ВІЛ/СНІД.

Для участі у конференції необхідно до 9 листопада 2010 року надіслати за електронною адресою studrada@tnpu.edu.ua (копія на nsspress@gmail.com) заявку та письмові тези доповіді. Планується видання збірника конференції.

Деталі проведення заходу будуть повідомлені відібраним учасникам до 12 листопада 2010 року. Проживання та організаційні видатки забезпечуються організаційним комітетом, проїзд учасників до місця проведення заходу забезпечується за рахунок відряджуючої сторони.

Національний студентський союз

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter