10 мая, 2011 19:25

В Харкові пройде щорічний Sport Music Fest

14-15 травня в Харкові в рамках щорічного благодійного фестивалю Sport Music Fest відбудеться наймаштабніший турнір зі стрітболу в Україні та пройде грандіозний хіп-хоп концерт. Це буде четвертий за рахунком фестиваль, який проводиться Харківським відділенням ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та приурочений до Всесвітнього дня пам'яті людей, що померли від СНІДу.

«Сьогодні більшість проблем молоді викликані тим, що в підлітків немає альтернативи вулиці - розказує Сергій Дмітрієв, голова Харківського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». - Ми проводимо фестиваль саме в цей пам'ятний день, щоб в черговий раз привернути увагу молодого покоління до епідемії ВІЛ/СНІДу та способів протидії їй, а саме - безпечної поведінки. Окрім того ми пропонуємо їм альтернативу - сучасні спорт та музику».

В 2010 році Sport Music Fest встановив рекорд по кількості учасників серед усіх змагань України зі стрітболу за останні 10 років, зібравши 113 команд з усього СНД. Цього року організатори турніру обіцяють ще більший масштаб. Сам турнір розпочнеться 14 травня за адресою: м. Харків, станція метро «Наукова», вул. Культури 22 (майданчик 116 гімназії). Реєстрація команд відбуватиметься з 9.00 до 10.00 в цей же день. До участі запрошуються чоловічі команди, вік гравців якої - 15-40 років.

Хіп-хоп концерт пройде 15 травня, в неділю в парку ім. Шевченка. В концерті візьмуть участь Nice Day, Don Drew, Lojaz, Климат, Кварта, Rey; Моzг& Рам і «Бешеные псы». Хедлайнер концерту - найкращий хіп-хоп гурт України - «ЛИОН». Окрім того фестиваль підтримують танцювальний центр - «BIPLIX» та «ETM is B.I.G. b-boys crew». Початок концерту о 19.00.

Відео-анонс фестивалю Ви мождете переглянути тут

Всеукраинская сеть ЛЖВ

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter