24 сентября, 2011 15:50

Підписання меморандуму французьких компаній, які проводитимуть профілактику ВІЛ/СНІДу на своїх підприємствах в Україні

П‘ять великих французьких компаній, що працюють в Україні та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) домовились про спільне здійснення програм з профілактики ВІЛ/СНІДу.

Запрошуються журналісти на відкриття проекту та підписання відповідного меморандуму, що відбудеться у середу, 28 вересня 2011 року, о 14.30-16.00 в приміщенні Посольства ФРН в Україні. Меморандум підпишуть представники таких компаній, як: Ашан (AUCHAN), УкрСибБанк, Акса (AXA), Бель (BEL), Мазар (MAZAR).Адреса Посольства ФРН в Україні: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 25.

Акредитація за телефоном: (044) 495 50 07 або ел. поштою: Viktoriia.Gultai@giz.de. Прохання до журналістів мати при собі паспорт та посвідчення журналіста.
Попередня програма заходу:
  • Вітальне слово Директора GIZ-Україна, п.Хольгера Нойвегера
  • Виступ Шарбеля Канаана (Charbel Kanaan), французького торгового радника (CCEF): «Чому французькі компанії цікавляться питаннями профілактики ВІЛ»
  • Виступ Тетяни Гречаної - представника Глобальної бізнес-коаліції (GBC): «Профілактичні програми Глобальної бізнес-коаліції в Україні та світі».
  • Виступи представників французьких компаній: «Охорона здоров‘я співробітників. Флешмоб у супермаркеті та французький досвід соціальної відповідальності бізнесу.»
  • Підписання Меморандуму про співпрацю
  • Заключне слово

Довідково:
Нещодавно Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) підписано Меморандум про співпрацю з Львівською залізницею щодо проведення кампанії з профілактики ВІЛ/СНІДу на залізничних підприємствах у Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях.
Наразі розробляються спільні програми для підприємств морського транспорту України.

Німецьке Товариство міжнародного співробітництва (GІZ - Deutsche Gesellschaft für Inetrnationale Zusammenarbeit) є організацією німецького уряду, що пропонує рішення для забезпечення політичного, економічного, екологічного та соціального розвитку в умовах глобалізації нашої планети. Наша корпоративна мета - стале покращення життя людей.

GІZ працює у більш ніж 130 країнах Африки, Азії, Латинської Америки, Середземномор'я та Близького Сходу, а також у Європі, на Кавказі та в Центральній Азії.

Від імені уряду ФРН, GІZ підтримує процеси реформ в Україні з 1993 року. Пріоритетними сферами україно-німецького співробітництва є: сталий економічний розвиток, енергоефективність та профілактика ВІЛ/СНІДу.
Більше інформації про проекти GIZ в Україні можна знайти на веб-сторінці


Джерело : GIZ, Німецьке товариство міжнародного співробітництва

Автор : Вікторія Гультай

civicua.org

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter