25 октября, 2011 17:45

Презентація інформаційної кампанії "Червона Картка"

27 жовтня о 16:00 в залі готелю Рів'єра в рамках Національного соціального проекту до Євро-2012 "Давай разом" відбудеться презентація інформаційної кампанії "Червона Картка". Відомі українські зірки показують червону картку головним проблемам молоді та закликають разом їх подолати! Місце проведення: зала готелю Рів'єра, 7 поверх, вул. Сагайдачного, 15, Київ. Акредитація за тел.: 289-95-05, 067-956-74-40.Учасниками презентації будуть:Равіль Сафіуллін - Голова Державної служби молоді та спорту України.Юкіе Мокуо - Голова Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, в.о. Координатора системи ООН в Україні.Андрій Шевченко - футболіст, герой кампанії.Гайтана - співачка, героїня кампанії.Василь Вірастюк - атлет, герой кампанії.Ведучий заходу: Петро Мага.Інформаційна кампанія "Червона Картка" спрямована на привернення уваги молоді до проблем нетолерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, а також до запобігання інфікуванню ВІЛ, протидії насильству, сексуальній експлуатації, питань гендерної нерівності в суспільстві.

Національний соціальний проект до Євро-2012 "Давай разом!" передбачає проведення у всіх регіонах України соціально-інформаційної кампанії "Червона картка", організацію та проведення дитячих та молодіжних турнірів з футболу" Чесна гра", а також заходів з організації  змістовного дозвілля дітей та молоді "Другий тайм".

Проект реалізовується Державною службою молоді та спорту спільно з Представництвом ООН в Україні, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Об'єднаною програмою ООН з питань ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС), Фондом народонаселення ООН, Проектом ООН  "Молоді футбольні волонтери", Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), Міжнародним жіночим правозахисним центром "Ла Страда - Україна" та іншими організаціями.

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter