15 июня, 2012 04:11

Прес-конференція: «ЮНЕЙДС закликає молодь до активних дій в регіоні Східна Європа і Центральна Азія»

Захід стане офіційним запуском проекту Регіональна молодіжна команда «Червона стрічка». Спікери опишуть ситуацію з епідемією на регіональному і національному рівні; поділяться своїми практиками роботи з молодіжною аудиторією у напрямку профілактики ВІЛ і культивації толерантного відношення до людей, на яких вплинула епідемія ВІЛ. Спікери звернуться до футбольних вболівальників відповідально ставитися до свого здоров’я під час Чемпіонату і надалі.Медіа центр приймаючого міста Київ, розташований в приміщенні Національної музичної академії ім. Чайковського. Адреса: вул. Городецьокго, 1-3/11.15 червня, 15:30 – 16:30.УВАГА! Акредитація на прес-конференцію обов’язкова.За більш детальною інформаціює і з питань акредитації звертайтеся до пані Дарії Іванінів, Координатора проекту Регіональна молодіжна команда «Червона стрічка» Регіонального офісу ЮНЕЙДС для країн Східної Європи і Центральної Азії, email dariia.ivaniniv@one.un.org, моб.: +380 66 386 1986.

Спікери:

 

  • Д-р Анна Шакарішвілі, Координатор ЮНЕЙДС в Україні;
  • Д-р Жан-Елі Малкін, Регіональний директор ЮНЕЙДС у Східній Європі і Центральній Азїі;
  • Сергій Глущенко, Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України
  • Дарвін, учасник Регіональної молодіжної команди «Червона стрічка», український співак і композитор
  • Дмитро Шерембей, Заступник Голови Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» 

Регіональний офіс ЮНЕЙДС в Східній Європі і Центральній Азії закликає молодих лідерів регіону до активних дій у боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу. Регіон Східної Європи і Центральної Азії (СЄЦА) залишається єдиним регіоном в світі, де епідемія ВІЛ досі продовжує зростати. З 2000 по 2009 рік число людей, що живуть з ВІЛ, в країнах регіону потроїлося. Наразі в регіоні проживає близько 1,5 млн людей з ВІЛ-позитивним статусом, з яких 90% є мешканцями Росії і України. Цифри в деяких країнах регіону демонструють, що лише кожен другий з людей, які живуть з ВІЛ, знає свій ВІЛ-позитивний статус.

Враховуючи зазначені статистичні дані, Регіональний офіс ЮНЕЙДС в Східній Європі і Центральній Азії сформував Регіональну молодіжну команду «Червона стрічка», до якої увійшли молоді лідери і активісти (співаки і спортсмени), які очолать рух боротьби з епідемією ВІЛ у своїх країнах та у регіоні. ЮНЕЙДС вважає, що саме молоді голоси мають потенціал для того, щоб бути почутими молоддю, промотувати профілактику ВІЛ, відстоювати толерантне відношення суспільства до людей, на яких вплинула епідемія.

Офіційний запуск проекту Регіональна молодіжна команда «Червона стрічка» відбудеться 15 червня 2012 року в Києві в рамках проходження Чемпіонату Євро 2012, який надає унікальну можливість мобілізувати молодь і реагувати на епідемію на регіональному і національному рівнях. Зібрання молодих футбольних вболівальників і тих, хто просто підтримує свої національні збірні, пов’язане із радісними святкуваннями перемог, але це також час для того, щоб нагадати молоді про потенційно ризиковану поведінку, просувати ідеї ведення здорового способу життя і заохотити молодь захищати себе.

Регіональна молодіжна команда «Червона стрічка» включає Влада Дарвіна (Україна), DJ Vakcina (Вірменія), Азада Шабанова (Азербайджан), Юру Ващука (Білорусь), Каникеї (Киргизстан), Дару (Молдова), Юлію Ласкер (Росія), Фархода Шаріфі (Таджикістан), Джассура Мірсагатова (Узбекистан).

Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) - це інноваційне партнерство Організації Об’єднаних Націй, покликане надихати світову спільноту у справі забезпечення загального доступу до профілактики, лікування, догляду і підтримки у зв’язку з ВІЛ. ЮНЕЙДС веде всесторонню і скоординовану боротьбу проти епідемії ВІЛ і працює над досягненням глоабальних цілей «Нуль нових інфекцій. Нуль дискримінації. Нуль смертей через СНІД». 

 

 

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter