6 октября, 2012 04:56

USAID розпочинає новий проект по боротьбі з туберкульозом в Україні

09 жовтня 2012 р. о 10:00, у Президент-готелі (вул. Госпітальна, 12) відбудеться презентація нового проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».Запрошуємо журналістів взяти участь у Презентації проекту 09 жовтня та 2-годинному семінарі для журналістів, що відбудеться напередодні.Семінар відбуватиметься 8 жовтня з 16:00 до 18:00. Місце проведення: м.Київ, Президент-готель (вул. Госпітальна, 12). Попередня реєстрація обов’язкова. За попередньою акредитацією прохання звертатися до Вікторії Гультай, спеціаліста зі зв’язків з громадськістю та пресою проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні», моб.: 066 387 20 04; ел. пошта: vgultai@stbcu.com.ua.

Запрошуємо журналістів відкрити для себе цікаві факти про туберкульоз, дізнатись гарячі новини про боротьбу із епідемією ТБ в Україні, навчитись задавати правильні запитання про цю хворобу та отримати список надійних першоджерел щодо ТБ, взявши участь у семінарі, організованому Проектом USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

Ведучі семінару - провідні експерти з питань туберкульозу, співробітники Проекту:

  • Олена Хейло – керівник Проекту;
  • Марія Долинська – кандидат медичних наук, доцент, спеціаліст з медичної освіти та надання інформації в області громадського здоров’я. 

Метою проекту є покращення стану здоров’я українців шляхом зменшення тягаря туберкульозу. Упродовж п’яти років (2012 - 2017 рр.) Проект впроваджуватиме успішні міжнародні моделі протидії туберкульозу в десяти регіонах України: Донецькій, Харківський, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Одеській, Луганській областях та АР Крим, а також у м. Київ та м. Севастополь. Загальний бюджет проекту складає 17,9 млн дол.США.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter