30 ноября, 2012 15:43

Прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, ВІЛ-позитивна спільнота випише Україні рецептВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» запрошує Вас на прес-конференцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.Прес-брифінг відбудеться 1 грудня 2012 року, початок об 11.00 за адресою вул. Лаврська 11, меморіал «Червона стрічка».З питань акредитації та за більш детальною інформацію звертайтеся до Ганни Асєєвої, тел.: (044) 467-75-67/69 (722), моб.: (067) 389 33 18, e-mail: a.aseeva@network.org.ua Цього року захід проходить в рамках міжнародної кампанії «16 днів проти ґендерного насильства».

Небайдужість — єдина річ, яка потрібна ВІЛ-позитивній людині для того, щоб не загинути. Саме небайдужість дозволяє державі закупити препарати для лікування ВІЛ-інфекції вдосталь та вчасно. Небайдужість допомагає захищати права ВІЛ-позитивної спільноти. Небайдужість не дозволяє пройти повз проблеми інших.

Тож ВІЛ-позитивні українці виписують Україні рецепт. Вони призначають своїй країні приймати щодня толерантність, відповідальність та небайдужість, любов, доброту, щирість, турботу, чуйність, повага, розуміння – це те, чого наразі не вистачає нашому суспільству і що могло б зробити життя кращим та щасливішим.

Спікери:

 

  • Володимир Жовтяк, голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ»;
  • Бредлі Кронк, Координатор Програми Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у подоланні СНІДу в Україні, директор офісу охорони здоров"я Регіональної Місії Агентства США у справах міжнародного розвитку в Україні.;
  • Валід Арфуш, Заступник президента Національної телерадіокомпанії України;
  • Андрій Клепіков, Виконавчий директор МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»
  • Світлана Антоняк, Завідуюча відділенням СНІДу Клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського АМН України».

 

 

 

Цього року Україна приєднується до Всесвітньої кампанії «RED», яка спрямована на формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Кампанія «RED» об'єднує десятки світових міст та представляє різноманітні засоби показати свою солідарність з ВІЛ-позитивною спільною. Кожен рік впізнаванні архітектурні об’єкти підсвічуються у червоний колір саме 1 грудня. Цього року Україна доєднається до кампанії, щоб продемонструвати усім, що ВІЛ в Україні — це не проблема окремої людини, а проблема держави і суспільства. Монумент Незалежності на Майдані освітиться червоним о 17.00. 

Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter