25 Квiтня, 2014 16:22

Семінар «Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу»

20 та 21 травня 2014 року у Києві відбудуться безкоштовні семінари «Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу». Ми запросили найкращих українських фахівців, які розкажуть про технології та свій власний досвід он-лайн комунікацій. Організатори - Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за пiдтримки The Coca-Cola Foundation в рамках проекту Safe Connection спільно з Університетом новітніх технологій, Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України.
Семінар «Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу» / Фонд Олени Пінчук

Що: безкоштовний семінар.

Для кого: для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів з регіонів.

Навіщо: щоб навчитися вести в он-лайні малобюджетні або безбюджетні медіа компанії та залучати додатковi ресурси на благодiйнi проекти.

Де й коли: 20-21 травня, Київ.

Контактна особа: Олександр Познiй, координатор проекту, spozniy@gmail.com.

Теми семінару:

  • робота в соціальних мережах – ВКонтакте, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, Google+;
  • створення та розвиток веб-сайтів;
  • ведення блогів та створення новин;
  • юридична база роботи в мережі;
  • фандрайзинг у соціальних мережах;
  • успішні кейси он-лайн кампаній.
Робота у групах буде ґрунтуватися на завданнях з реальної практики учасників семінару. Роздаткові матеріали по всіх лекціях, кава та ланч гарантуються ))

Заявку на участь можна завантажити на сайті Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД».

Кiнцевий термiн прийняття заявок на участь у семінарі: 9 травня 2014 року.

Умови участi: приймаються заяви вiд представникiв регiональних органiзацiй. Органiзатори семiнару сплачують проживання та харчування.

Увага!Вартiсть проїзду не вiдшкодовується

Кількість місць є обмеженою, група буде формуватися з метою створення найбільш ефективного середовища для обміну досвідом у процесі семінара.

Відео

Фонд Елены Пинчук «АНТИСПИД»
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Матеріали по темі